Tomasz Tomczyk wzmacnia Ceramikę! W przerwie zimowej do zespołu Ceramiki dołączył 22-letni bramkarz - Tomasz Tomczyk. Tomek jest wychowankiem Stali Nowa Dęba, gdzie był w kadrze zespołu seniorskiego w sezonie kiedy Stal awansowała do IV ligi. Ostatnim klubem w jakim występował Tomek był LKS Tarnowska Wola. W zespole naszego ligowego rywala występował w A i B-klasie. Ten transfer z pewnością pozytywnie wpłynie na rywalizację pomiędzy Tomkiem, a Damianem Marutem, który od momentu zaprzestania gry trenera Wojciecha Krzeszewskiego był jedynym bramkarzem w seniorskim składzie Ceramiki. Komfort posiadania dwóch równorzędnych bramkarzy pozwoli również w przyszłości uniknąć sytuacji takich jak w meczu z Koniczynką Ocice, gdzie z powodu nieobecności Damiana Maruta pomiędzy słupkami stanął podstawowy napastnik - Adrian Bogdan.

Tomek, podobnie jak Michał Kwiatkowski, trenuje z Ceramiką od początku przerwy zimowej. Wystąpił na Gminnej Lidze Halowej w Cmolesie w II zespole Ceramiki oraz w większości sparingów.

Życzymy powodzenia!