Orzeł poległ w Hadykówce

W dzisiejszym meczu dwóch wiceliderów w swoich ligach padł wynik 2 - 1 dla Ceramiki. Spotkanie rozgrywane na boisku w Hadykówce było zdominowane przez nasz zespół czego dowodem były kłopoty gości z wyjściem z własnej połowy przez większość pierwszej połowy, pomimo tego nie udało się wtedy strzelić żadnej bramki. Worek z golami rozwiązał się w drugiej połowie, a bramki dla naszego zespołu zdobyli Mateusz Antończyk i testowany Mateusz Czachor - na codzień występujący w Błękitnych Komorów. W zespole gości wystąpił natomiast Rafał Stróż, który prawdopodobnie zasili Orła przed rundą wiosenną. Z kolei w naszym zespole oprócz wspomnianego wcześniej Mateusza Czachora z Błękitnych wystąpił również Damian Dziuba - ostatnio Tempo Cmolas oraz kilku juniorów.

Ceramika (I połowa): Marut - Bujak, Stąpor, Sudoł, Grądzki - Dziuba (test), Maciąg, Adamczyk, Karolewski - Krzysztofiński, Bogdan

Ceramika (II połowa): T. Tomczyk - Rząsa, Stąpor, Maciąg, P. Czachor - A. Ślaga, M. Czachor II (test), Adamczyk, Konrad Jaskot - Ł. Ślaga, Antończyk

Za tydzień na stadionie w Majdanie Królewskim dyspozycję podopiecznych trenera Krzeszewskiego sprawdzi miejscowa Korona.

28.01 - STAL Nowa Dęba (Juniorzy) (II Liga Podkarpacka Juniorów - 5 miejsce) - 1 - 4 (PRZEGRANA)​
02.02 - ZRYW Dzikowiec (Okręgówka Dębica - 14 miejsce) - 1 - 2 (PRZEGRANA)​
04.02 - STAL Nowa Dęba (II Liga Podkarpacka Juniorów - 5 miejsce) - 3 - 1 (WYGRANA)
09.02 - ZRYW Dzikowiec (Okręgówka Dębica - 14 miejsce) - 2 - 6 (PRZEGRANA)
16.02 - TROTYL Zarębki (B-klasa - Kolbuszowa - 10 miejsce) - 4 - 2 (WYGRANA)
23.02 - VIGOR Trzęsówka (B-klasa - Kolbuszowa - 1 miejsce) - 1 - 1 (REMIS)
02.03 - ORZEŁ Kosowy (B-klasa - Kolbuszowa - 2 miejsce) - 2 - 1 (WYGRANA)
09.03 - KORONA Majdan Królewski (A-klasa - Stalowa Wola - 13 miejsce)
16.03 - TROTYL Zarębki (B-klasa - Kolbuszowa - 10 miejsce)