Zryw Dzikowiec lepszy w drugim sparingu

Nasz zespół uległ 1-2 grającej w okręgówce drużynie Zrywu Dzikowiec. Spotkanie trwało 90 minut przez które utrzymywał się wynik 1-1 z pierwszej połowy jednak w końcówce goście przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Gola dla Ceramki zdobył Patryk Sudoł, a bramkę samobójczą zaliczył Damian Flis.

Skład Ceramiki w pierwszej połowie:

T. Tomczyk - Marut, Stąpor, Flis, Grądzki - A. Ślaga, Sudoł, Maciąg, Karolewski - Krzysztofiński, Bogdan

Skład Ceramiki w drugiej połowie:

Marut - Stróż, Stąpor, Flis, Grądzki - A. Ślaga, Sudoł, Maciąg, Karolewski - Krzysztofiński, Bogdan

Następny mecz sparingowy nasi zawodnicy rozegrają już we wtorek (04.02) o 18:30, a przeciwnikiem będzie ponownie zespół juniorów Stali Nowa Dęba. Zbiórka zawodników o 18:00 na stadionie w Nowej Dębie.