Udany rewanż w sparingu z juniorami Stali Nowa Dęba

W dzisiejszym rewanżowym meczu pomiędzy zespołem złożonym z juniorów Stali Nowa Dęba, a Ceramiką górą był nasz zespół udanie rewanżując się za porażkę z ubiegłego tygodnia. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1 dla Ceramiki, a bramki zdobyli: Adrian Bogdan, Jakub Maciąg oraz testowany zawodnik LZS-u Tarnowska Wola - Grzegorz Tomczyk. W spotkaniu wystąpił również jego brat Piotr.

Skład Ceramiki I połowa:
T.Tomczyk - Bujak, P. Tomczyk (testowany), Flis, Grądzki - Karolewski, Maciąg, Antończyk, Konrad Jaskot - G. Tomczyk (testowany), Bogdan

Skład Ceramiki II połowa:
T.Tomczyk - Bujak, P. Tomczyk (testowany), Flis, Grądzki - J. Jaskot, Maciąg, Antończyk, Karolewski - G. Tomczyk (testowany), Bogdan

Następny sparing Ceramika rozegra w najbliższą niedzielę. Będzie to rewanżowy mecz ze Zrywem Dzikowiec. Początek spotkania o godzinie 11:00 na boisku w Hadykówce.

Kolejny trening w sobotę o godzinie 16:30 na hali w Cmolasie. Wyjazd z Nowej Dęby (Orlik) o godzinie 16:00.

21.01 - STAL Nowa Dęba (Juniorzy) (II Liga Podkarpacka Juniorów) - ODWOŁANY
26.01 - ZRYW Dzikowiec (Okręgówka) - ODWOŁANY
28.01 - STAL Nowa Dęba (Juniorzy) (II Liga Podkarpacka Juniorów) - 1 - 4 (PRZEGRANA)
​02.02 - ZRYW Dzikowiec (Okręgówka) - 1 - 2 (PRZEGRANA)​