Wysoka przegrana ze Zrywem Dzikowiec

Zespół Ceramiki przegrał dzisiaj na własnym boisku 2 - 6 w sparingu ze Zrywem Dzikowiec. Był to test-mecz w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. Zespoły spotkały się ze sobą w ubiegłym tygodniu, w którym również lepsi byli zawodnicy rywala.

Pierwsza połowa spotkania była wyrównana, a na przerwę piłkarze schodzili z wynikiem 1 - 2. W drugiej połowie zawodnicy Zrywu okazali się lepsi i spotkanie zakończyło się wynikiem 2 - 6. Obie bramki dla Ceramiki zdobył Adrian Bogdan.

Ceramika (I i II połowa): T. Tomczyk - Kwiatkowski, Flis, Stąpor, Grądzki - Stróż, Adamczyk, Sudoł, Karolewski - Krzysztofiński, Bogdan

28.01 - STAL Nowa Dęba (Juniorzy) (II Liga Podkarpacka Juniorów) - 1 - 4 (PRZEGRANA)​
02.02 - ZRYW Dzikowiec (Okręgówka) - 1 - 2 (PRZEGRANA)​
04.02 - STAL Nowa Dęba (Juniorzy) - 3 - 1 (WYGRANA)
09.02 - ZRYW Dzikowiec (Okręgówka) - 2 - 6 (PRZEGRANA)