Ceramika wygrywa z Trotylem Zarębki

W dniu wczorajszym na boisku w Hadykówce odbył się piąty sparing naszego zespołu podczas przygotowań do rundy wiosennej. Przeciwnikiem Ceramiki był zespół Trotylu Zarębki, który na codzień występuje w kolbuszowskiej B-klasie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4 - 2 na korzyść naszego zespołu. Dwa razy bramkarza rywala pokonywał Adrian Bogdan, a po jednym trafieniu zaliczyli Dawid Adamczyk i Jakub Maciąg.

Ceramika (I połowa): T. Tomczyk - Stróż, Stąpor, Flis, Grądzki - Ł. Ślaga, Maciąg, Adamczyk, Karolewski - Krzysztofiński, Bogdan

Rezerwowi (zmiany hokejowe): A. Czachor, D. Czachor, Krzysztof Jaskot, J. Jaskot, Konrad Jaskot.

Najbliższy trening odbędzie się we wtorek (18.02) o 19:00 na Orliku w Nowej Dębie. Kolejny sparing w najbliższą niedzielę (23.02) z Vigorem Trzęsówka.

28.01 - STAL Nowa Dęba (Juniorzy) (II Liga Podkarpacka Juniorów) - 1 - 4 (PRZEGRANA)​
02.02 - ZRYW Dzikowiec (Okręgówka) - 1 - 2 (PRZEGRANA)​
04.02 - STAL Nowa Dęba (Juniorzy) - 3 - 1 (WYGRANA)
09.02 - ZRYW Dzikowiec (Okręgówka) - 2 - 6 (PRZEGRANA)