Kluczyk

Utworzono:

04.02.2015

Nieprzyjemny akcent na koniec

Ostatnie spotkanie jakie Radosan rozegrał rundzie jesiennej, pozostało dla jego sympatyków nieprzyjemnym akcentem. Nasza Drużyna przegrała bowiem z Koroną Majdan Królewski 0:3.

Nawet najmniej wybrednemu kibicowi trudno było odnaleźć w tym meczu pozytywne dla nas aspekty. Zawodnicy z Majdanu byli zdecydowanie szybsi i silniejsi, a ich przewaga na boisku ujawniła się zaraz po pierwszym gwizdku.

2'Atak lewym skrzydłem, dośrodkowanie po ziemi, strzał "wślizgiem" i pierwsza bramka dla rywali dość dobitnie to potwierdzają.0:1

5'Faul i żółta kartka dla M. Maciurzyńskiego. Wciąż nie możemy skupić się na grze. Piłkarze Korony oddają bardzo dużo celnych strzałów, blokując jednocześnie wyprowadzane przez nas akcje.

Po 10 minutach na boisku zaczyna pojawiać się coraz więcej fauli i brutalnych zagrań, zwłaszcza po stronie rywali.

20'Przeciwnik zbliża się z piłką do naszego pola karnego. Bramkarz decyduje się wyjść, lecz po kontakcie z zawodnikiem traci z rąk piłkę, która następnie ląduje w siatce.0:2

27'Jedna z pierwszych groźnych sytuacji na naszą korzyść. Po wysokim podaniu, Miłosz przyjmuje piłkę tuż przy końcowej lini boiska, nie udaje mu się jednak oddać strzału.

40'Kwietniewski z lewej strony pola karnego wysoko dośrodkowuje piłkę do Miłosza, który natychmiast podaje do stojącego na wprost bramki Jędrzejewskiego. Oddany przez niego strzał okazuje się niecelny.

43'Brutalny faul na Gąsiorowskim. Zawodnik wślizgiem kopie go w nogi, gdy ten nie ma nawet piłki. Żółta kartka wydaje się być zbyt łągodną karą wymierzoną przez siędziego.

Przerwa nie przynosi zbytnich zmian w przebiegu gry.

49'Niecelny strzał zawodnika Korony z lini 11 metra. Było blisko.

63'Nerwy dają się we znaki piłkarzom. Madej zostaje faulowany, ale żółty kartonik widzi zarówno zawodnik rywali jak i faulowany minutę wcześniej Mruk, za niepotrzebne komentarze w stronę arbitra. Korona nieprzerwanie atakuje więcej.

78'Kolejna kartka dla "twardo" grających przeciwników. Tym razem faulowany zostaje Chciuk.

84'Strzał z 11m pomiędzy naszych obrońców i kolejna bramka na korzyść Majdanu.0:3Po serii zmian, na boisku zawitali: S. Gąsiorowski, Kowalik i Białecki, którzy wprowadzili nieco "świeżej" gry, jednak i to nie wystarczyło, by pokonać szczelną obronę.

90'Ostatnia okazja do zdobycia gola kończy się trafieniem Seweryna Gąsiorowskiego w słupek.

Styl gry naszej Drużyny niestety nie był zachwycający. Nie mieliśmy wielu okazji do zdobycia choćby honorowej bramki. Warto dodać, że z nienajlepszej strony zaprezentowali się niektórzy kibice, deprymując podczas meczu jednego z naszych reprezentantów. Nie zapominajmy, żewszyscy jesteśmy jedną drużyną i gramy do jednej bramki!

Gorsze dni mogą się zdarzyć każdemu zatem liczymy, że w przyszłej rundzie będziemy mieli przyjemność oglądać jeszcze lepiej przygotowanych piłkarzy z nowym zapasem motywacji. Zakończyliśmy tę rundę na naprawdę przyzwoitym miejscu, jest więc czego gratulować.Brawo!