Wysoka wygrana z Unitasem Poręby Dymarskie Okazałym zwycięstwem zakończył się dzisiejszy sparing Ceramiki z Unitasem Poręby Dymarskie. Podopieczni trenera Wojciecha Krzeszewskiego zaaplikowali rywalom siedem bramek, tracąc przy tym jedną. Czterema golami - w tym jednym z rzutu wolnego z 40 metrów - popisał się Adrian Bogdan, który napewno nie zagra w Ceramice w rundzie wiosennej z powodu wyjazdu za granicę. Dwie bramki dołożył Damian Karolewski, a jedną testowany Damian Dziuba z Tempa Cmolas. Ponownie w zespole wystąpiło kilku juniorów oraz testowani: Mateusz Czachor (Błękitni Komorów), Piotr Tomczyk (LKS Tarnowska Wola) oraz Damian Dziuba (Tempo Cmolas). Mecz toczył się w bardzo cieżkich warunkach amosferycznych z powodu ulewy i porywistego wiatru.

Ceramika (skład): Marut - P. Tomczyk (test), Stąpor, Dziuba (test), Grądzki - P. Czachor, Maciąg, M. Czachor II (test), Karolewski - Krzysztofiński, Bogdan.

Zmiany: Konrad Jaskot, Rząsa.

Bramki: Bogdan x4, Karolewski x2, Dziuba.

Jutro kolejny sparing, w którym przeciwnikiem będzie Trotyl Zarębki. W pierwszym meczu obu drużyn padł wynik 4 - 2 dla Ceramiki. Mecz odbędzie się na boisku w Zarębkach o 13:00.

15.12 - 19.01 - GMINNA LIGA HALOWA CMOLAS - Ceramika I (2 miejsce), Ceramika II (7 miejsce)
28.01 - STAL Nowa Dęba (Juniorzy) (II Liga Podkarpacka Juniorów - 5 miejsce) - 1 - 4 (PRZEGRANA)​
02.02 - ZRYW Dzikowiec (Okręgówka Dębica - 14 miejsce) - 1 - 2 (PRZEGRANA)​
04.02 - STAL Nowa Dęba (II Liga Podkarpacka Juniorów - 5 miejsce) - 3 - 1 (WYGRANA)