Ceramika odpada z Pucharu Polski

Na II rundzie zakończyła się pucharowa przygoda zawodników Ceramiki. W rozegranym w środę spotkaniu z występującym w "okręgówce" Sanem Wrzawy padł wynik 3 - 4 po bardzo wyrównanym spotkaniu. Nasi zawodnicy dwukrotnie wychodzili na prowadzenie. W 25 minucie na rajd prawą stroną zdecydował się Dawid Adamczyk, będąc już na wysokości pola karnego zagrał piłkę do środka, gdzie niepilnowany Jakub Maciąg pokonał bramkarza strzałem w róg bramki. 10 minut później zawodnik Sanu wyrównał na 1 - 1 po kontrze i sytuacji sam na sam z Tomaszem Tomczykiem. W 41 minucie znów prowadziła Ceramika - podanie Jakuba Maciąga na bramkę zamienił Patryk Sudoł. W 50 minucie goście wyrównali na 2 - 2, a w 72 prowadzili już 2 - 3. W 79 minucie padła najładniejsza bramka meczu. Dośrodkowanie z lewej strony zostało wybite w górę przez obrońców Sanu. Gdy piłka opadała na bezpośredni strzał przewrotką z powietrza zdecydował się Damian Karolewski, dając Ceramice remis 3 - 3, który utrzymał się do końca regulaminowych 90 minut. W dogrywce lepsi okazali się goście, którzy w 115 minucie strzelili bramkę na 3 - 4 i awansowali do kolejnej rundy.