Zwycięstwo z juniorami starszymi Stali Nowa Dęba

Wczoraj zawodnicy Ceramiki Hadykówka rozegrali kolejny sparing przed sezonem 2014/2015. Na stadionie w Nowej Dębie wygrali 4 - 3 z zespołem juniorów starszych miejscowej Stali, który w przyszłym sezonie będzie występował w I lidze podkarpackiej. Dwukrotnie bramkarza rywali pokonał Michał Kwiatkowski, a po jednej bramce strzelili Damian Nowak i występujący gościnnie Oskar Wilk z juniorów Resovii Rzeszów. W zespole Ceramiki cały mecz rozegrali bracia - Kacper i Kajetan Horodeńscy oraz Michał Gaweł.

CERAMIKA (skład): Marut - M. Czachor I, Wilk (gościnnie), Stąpor, Nowak - Kwiatkowski, Kacper Horodeński (gościnnie), Brzuszek, Kajetan Horodeński (test), Gaweł (test) - Bogdan

REZERWOWI: Grądzki

Bramki: Kwiatkowski x2, Nowak, Wilk

Kolejny sparing podopieczni Wojciecha Krzeszewskiego rozegrają w sobotę. Na wyjeździe zmierzą się z drużyną Trotylu Zarębki.