Zrewanżować się za rundę jesienną!

W ramach 22. kolejki Ceramika Hadykówka zmierzy się na własnym boisku z Kolejarzem Knapy. Będzie to okazja na zrewanżowanie się przeciwnikom za mecz w rundzie jesiennej kiedy Kolejarz zwyciężył u siebie 2-1. Zespół z Knap spisuje się w obecnym sezonie poniżej oczekiwań i aktualnie zajmuje przedostatnie miejsce z dorobkiem 17-stu punktów. Z kolei nasz zespół po ubiegłotygodniowym zwycięstwie nad Koniczynką Ocice zajmuje pierwsze miejsce w tabeli i do pewnego awansu potrzebuje zdobyć 10 punktów z 12 możliwych do uzyskania w czterech ostatnich meczach sezonu przy założeniu, że główny rywal do awansu - Koniczynka Ocice - nie straci po drodze ani jednego punktu.

Bilans ostatnich bezpośrednich spotkań wypada na korzyść rywala. W pięciu spotkaniach 3 razy zwyciężał Kolejarz Knapy, a w dwóch pozostałych pojedynkach górą była Ceramika.

2013-09-29  Kolejarz Knapy - Ceramika Hadykówka  2 : 1  Stalowa Wola > Klasa B, gr. I

2011-04-10  Ceramika Hadykówka - Kolejarz Knapy  1 : 7  Stalowa Wola > Klasa A, gr. II

2010-08-08  Kolejarz Knapy - Ceramika Hadykówka  3 : 2  Stalowa Wola > Klasa A, gr. II

2010-05-23  Kolejarz Knapy - Ceramika Hadykówka  0 : 4  Stalowa Wola > Klasa A, gr. II

2009-09-20  Ceramika Hadykówka - Kolejarz Knapy  4 : 0  Stalowa Wola > Klasa A, gr. II

Sędzią głównym jutrzejszego spotkania będzie Damian Biały. Na liniach pomagać będą Krzysztof Maziarz oraz Tadeusz Myszka.

Początek spotkania na boisku w Hadykówce zaplanowany jest na godzinę 16:00. Dwie godziny wcześniej (14:00) swój mecz rozegrają juniorzy obu klubów. Zapraszamy kibiców do wspierania zespołu w ostatniej prostej na drodze do awansu!