Wisła wycofana z rozgrywek! Walkowery w naszej lidze!

W związku z wycofaniem się z rozgrywek drużyny seniorów Wisły Baranów Sandomierski wszystkie pozostałe do rozegrania mecze z udziałem Wisły zostaną zweryfikowane jako walkowery 3-0 dla przeciwników. Natomiast drużyna juniorów Wisły Baranów Sandomierski nadal będzie kontynuować grę w rozgrywkach juniorów.

Wynik spotkania Wisła Baranów Sandomierski - Lasowiak Wola Baranowska został zweryfikowany jako walkower 3-0 dla drużyny gości z powodu zdekompletowania zespołu gospodarzy w 10. minucie przy stanie 0-2.

Nieodbyte spotkanie Ceramika Hadykówka - LKS Tarnowska Wola zostało zweryfikowane jako walkower 3-0 na korzyść Ceramiki. Dodatkowo na zespół z Tarnowskiej Woli zostaje nałożona kara regulaminowa w wysokości 200 zł za nieprzybycie na zawody.

Mecz Lasowiak Wola Baranowska – Junior Zakrzów zakończony wynikiem 1-3 dla gości zweryfikowano jako walkower 3-0 dla Lasowiaka w wyniku gry nieuprawnionego zawodnika w zespole Juniora. Podczas konfrontacji po zawodach Adam Zając (Junior Zakrzów) stwierdził, że nie posiada dowodu osobistego, gdyż nie ukończył 18 lat. W protokole meczowym jako data urodzenia widnieje rok 1992, co wskazuje na pełnoletność zawodnika. Dodatkowo za ten incydent na klub z Zakrzowa nałożono regulaminową karę finansową w wysokości 200 zł.

JUNIORZY

Mecz Błękitni Komorów – Ceramika Hadykówka (Juniorzy) zakończony wynikiem 0-6 dla Ceramiki zweryfikowano jako walkower 3-0 dla Błękitnych Komorów w wyniku gry nieuprawnionego zawodnika w zespole gości. Maciej Krzysztofiński grał po 4-tej żółtej kartce.

Nieodbyty mecz Ceramika Hadykówka – LKS Tarnowska Wola (Juniorzy) zweryfikowano jako walkower 3-0 dla Ceramiki Hadykówka w wyniku nieprzybycia na zawody zespołu gości.

/źródło: własne, www.podokreg-stw.pl