Vigor Trzęsówka II trumfuje w II edycji Gminnej Ligi Halowej

W rozegranych wczoraj finałach II edycji Gminnej Ligi Halowej o puchar Wójta gminy Cmolas najlepszym zespołem okazał się Vigor Trzęsówka II. W wielkim finale pokonał 7 - 6 pierwszy zespół Ceramiki po bardzo dramatycznym meczu. Nasi zawodnicy prowadzili przez większość spotkania, niestety w końcówce zespół osłabiła czerwona kartka po której rywale strzelili bramkę na 6 - 6. Chwilę po tym było już 7 - 6 dla Vigoru i taki wynik utrzymał się do końca spotkania. Ostatecznie "jedynka" zakończyła turniej na drugim miejscu.

Słabiej poszło zawodnikom "dwójki", którzy przegrali swój mecz o 7 miejsce z Florianem Ostrowy Tuszowskie w stosunku 3 - 6. W końcowym rankingu zajęli ósmą lokatę wyprzedzając jedynie Unitas Poręby Dymarskie oraz Ostrovię Ostrowy Baranowskie II.

Warto dodać, że nasz zawodnik - Adrian Bogdan - z 13 bramkami na koncie zajął drugie miejse w klasyfikacji najlepszych strzelców turnieju.