Truck Kotowa Wola - Ceramika Hadykówka

W 4. rundzie spotkań stalowowolskiej A-klasy (gr. II) podopieczni Wojciecha Krzeszewskiego zmierzą się w Kotowej Woli z tamtejszym Truckiem. Po dwóch remisach oraz porażce w pierwszych meczach sezonu zawodnicy Ceramiki z pewnością będą chcieli się przełamać, odnosząc pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Zespół z Kotowej Woli zajmuje 9. miejsce z dorobkiem 3 punktów za zwycięstwo 3:0 w pierwszej kolejce z LZS-em Jadachy. W dwóch pozostałych meczach Truck musiał uznać wyższość Transdźwigu Stale (3:1) oraz Łęgu Sany (0:1).
Klub z Kotowej Woli w A-klasie występował nieprzerwanie od wielu lat, aż do sezonu 2012/2013 kiedy spadł do B-klasy, skąd ponownie awansował w poprzednim sezonie.

Historia czterech poprzednich spotkań pomiędzy Truckiem, a Ceramiką wypada na remis. Raz górą była Kotowa Wola, raz Hadykówka, a w dwóch meczach zespoły podzieliły się punktami.

2011-06-19  Ceramika Hadykówka - LZS Kotowa Wola  2 : 2  Stalowa Wola > Klasa A, gr. II

2010-10-17  LZS Kotowa Wola - Ceramika Hadykówka  0 : 3  Stalowa Wola > Klasa A, gr. II

2010-05-30  Ceramika Hadykówka - LZS Kotowa Wola  2 : 2  Stalowa Wola > Klasa A, gr. II

2009-09-27  LZS Kotowa Wola - Ceramika Hadykówka  6 : 3  Stalowa Wola > Klasa A, gr. II

Mecz w Kotowej Woli rozpocznie się o 16:00, a sędziami spotkania będą: Chmura (główny), Furtak oraz Skórski. O 14:00 swój mecz rozegrają juniorzy obu klubów.