Sebastian Pabian i Artur Jurek nowymi zawodnikami Ceramiki!

Nowymi zawodnikami Ceramiki Hadykówka zostali Sebastian Pabian oraz Artur Jurek. Sebastian to 21-letni zawodnik, który może występować zarówno w pomocy jak i w ataku. Jest wychowankiem Stali Nowa Dęba, ale występował również w młodzieżowych zespołach Stali Mielec oraz Siarki Tarnobrzeg. Ostatnio pozostawał bez klubu, a z Ceramiką był łączony już w przerwie zimowej ubiegłego sezonu.

Drugim nabytkiem zespołu z Hadykówki jest 21-letni pomocnik Artur Jurek, który do tej pory nie reprezentował żadnego klubu piłkarskiego. Występował za to w amatorskich rozgrywkach halowych oraz turniejach na sztucznych nawierzchniach. Artur wystąpił już w kilku sparingach, a w ubiegłą niedzielę zdobył pierwsze trofeum z nowy zespołem -  puchar za zajęcie II miejsca w turnieju Stowarzyszenia "Bonitas".

Obu zawodnikom życzymy powodzenia!