Powtórzyć wynik z jesieni!

W ramach 19. kolejki stalowowolskiej B-klasy zawodnicy Ceramiki udadzą się na wyjazdowy mecz do Krzątki. O tym jak trudnym terenem jest boisko w Krzątce świadczy to, że jakiekolwiek punkty udało się stamtąd wywieźć tylko Koniczynce Ocice. W rundzie jesiennej górą był zespół z Hadykówki, który po 0-2 dla Krzatki w pierwszej połowie pozbierał się i wyciągnął wynik na 3-2. Ceramika po 18. kolejce zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 40 punktów natomiast Krzątka plasuje się na 4 miejscu z 30 oczkami. W rundzie jesiennej rywal przegrał z Łęgiem Kopcie i Koniczynką Ocice, następnie wygrał z Kolejarzem Knapy i Płomieniem Chmielów, a ostatnio zremisował na wyjeździe z LZS-em Cygany.

W czterech na pięć ostatnio rozegranych meczów pomiędzy zespołami wygrywała Ceramika, a raz górą była Krzątka.

2013-09-08  Ceramika Hadykówka - LZS Krzątka  3 : 2  Stalowa Wola > Klasa B, gr. I

2013-06-09  LZS Krzątka - Ceramika Hadykówka  0 : 1  Stalowa Wola > Klasa B, gr. I

2012-10-21  Ceramika Hadykówka - LZS Krzątka  0 : 3  Stalowa Wola > Klasa B, gr. I

2012-05-13  Ceramika Hadykówka - LZS Krzątka  2 : 1  Stalowa Wola > Klasa B, gr. I

2011-09-25  LZS Krzątka - Ceramika Hadykówka  0 : 3  Stalowa Wola > Klasa B, gr. I

Sędzią głównym spotkania będzie Daniel Łój, a na liniach pomagać mu będą J. Wołoszyn oraz Kołodziej.

Początek spotkania na boisku w Krzątce o 16:00, a o 14:00 swój mecz rozegrają juniorzy obu klubów.