Postawić kropkę nad "ι"!

W ramach 24. kolejki stalowowolskiej B-klasy Ceramika Hadykówka zmierzy się na własnym boisku z LZS-em Cygany. Podopiecznym trenera Wojciecha Krzeszewskiego do zostania mistrzem swojej ligi oraz do bezpośredniego awansu do A-klasy brakuje dwóch punktów. Do osiągnięcia tego celu i przysłowiowego postawienia kropki nad "i" na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu zawodnikom Ceramiki wystarczy zwycięstwo w jutrzejszym meczu.

LZS Cygany gra w tym sezonie bardzo odmłodzonym składem, a większość zawodników tego zespołu to byli juniorzy z OKS-u Mokrzyszów. Obecnie zajmują 7. miejsce w lidze z dorobkiem 30 punktów. Młodzi zawodnicy lepiej radzą sobie z zespołami teoretycznie słabszymi (wygrana 15-0 z Wisłą Baranów Sandomierski), ale gorzej wypadają na tle doświadczonych zawodników czego dowodem może być porażka z Koniczynką Ocice na własnym boisku w stosunku 0-6. W rundzie jesiennej Ceramika wygrała w Cyganach 4-1 i zawodnicy z Hadykówki z pewnością nie mieli by nic przeciwko żeby taki wynik powtórzył się jutro.

W ostatnich pięciu spotkaniach pomiędzy zespołami aż 4 razy wygrywała Ceramika, a w jednym meczu padł remis 1-1. Poniżej historia spotkań.

2013-10-13  LZS Cygany - Ceramika Hadykówka  1 : 4  Stalowa Wola > Klasa B, gr. I

2013-06-23  LZS Cygany - Ceramika Hadykówka  0 : 6  Stalowa Wola > Klasa B, gr. I

2012-08-12  Ceramika Hadykówka - LZS Cygany  3 : 0  Stalowa Wola > Klasa B, gr. I

2012-04-15  LZS Cygany - Ceramika Hadykówka  1 : 1  Stalowa Wola > Klasa B, gr. I

2011-08-21  Ceramika Hadykówka - LZS Cygany  3 : 2  Stalowa Wola > Klasa B, gr. I

Sędzią głównym jutrzejszego spotkania będzie pan Karol Kosak, a na liniach pomagać będą Myszka oraz Zadworny.

Początek jutrzejszego spotkania na boisku w Hadykówce o godzinie 16:00. Dwie godziny wcześniej (14:00) zmierzą się juniorzy obu klubów. Zapraszamy na mecz!