Podtrzymać dobrą passę

Dziś druga odsłona piłkarskiego majowego weekendu na boiskach w całym kraju. Ceramika po czwartkowej wygranej w bardzo ciężkim meczu z Błękitnymi Komorów dzisiaj zmierzy się na własnym boisku z LZS Tarnowska Wola. Wygrana zawodników Hadykówki w poprzedniej kolejce oraz fakt, że liderująca Koniczynka Ocice pauzowała pozwolił wskoczyć naszej drużynie na pierwsze miejsce w tabeli, choć należy pamiętać, że zespół z Tarnobrzega ma rozegrane o jedno spotkanie mniej niż Ceramika. Z kolei zespół z Tarnowskiej Woli w tym sezonie zawodzi i zajmuje dopiero 10 miejsce w tabeli. W rundzie jesiennej przegrali każde z czterech spotkań: 1-4 z Koniczynką, 3-7 z Kolejarzem, 2-3 z Płomieniem i w ostatniej kolejce 1-3 z Cyganami.

W ostatnich 5 spotkaniach dwa razy wygrywała Ceramika, dwa razy Tarnowska Wola, a raz padł remis.

2013-09-01  LKS Tarnowska Wola - Ceramika Hadykówka  1 : 3   Stalowa Wola > Klasa B, gr. I

2012-06-16  Ceramika Hadykówka - LKS Tarnowska Wola  2 : 2   Stalowa Wola > Klasa B, gr. I

2011-11-06  LKS Tarnowska Wola - Ceramika Hadykówka  2 : 0   Stalowa Wola > Klasa B, gr. I

2011-05-15  Ceramika Hadykówka - LKS Tarnowska Wola  2 : 1   Stalowa Wola > Klasa A, gr. II

2010-09-12  LKS Tarnowska Wola - Ceramika Hadykówka  3 : 0   Stalowa Wola > Klasa A, gr. II

Na spotkanie wydelegowanych jest dwójka sędziów - Marek  Gałka (sędzia główny) oraz Piotr Gałka.

Mecz z Tarnowską wolą rozpocznie się na boisku w Hadykówce o godzinie 16:00, a o godzinie 14:00 swój mecz rozegrają juniorzy.