Pewne zwycięstwo w Baranowie Sandomierskim Ceramika Hadykówka wygrała swój kolejny mecz i umocniła pozycje w lidze. We wczorajszym meczu przeciwnikiem naszego zespołu była Wisła Baranów Sandomierski. Podopieczni trenera Krzeszewskiego wygrali to spotkanie strzelając rywalowi 6 bramek, nie tracąc przy tym ani jednej.

Od początku spotkania zarysowała się widoczna przewaga Ceramiki, a zawodnicy Wisły mieli trudności by przedostać się w okolice pola karnego. Niestety przez pierwsze 20 minut spotkania działo się niewiele z powodu bardzo silnego wiatru, który przeszkadzał w przeprowadzaniu akcji jednemu i drugiemu zespołowi. W 20 minucie wspomniany wiatr zamienił dośrodkowanie Michała Kwiatkowskiego w strzał na bramkę i Ceramika prowadziła 0-1. W 37 minucie zawodnicy z Hadykówki podwyższyli na 0-2. Piłkę na lewej stronie otrzymał Karol Zaliński, który pięknie dośrodkował do Dawida Adamczyka, a ten nie miał problemów by umieścić piłkę w siatce. Chwilę później było już 0-3. Jakub Maciąg uruchomił prostopadłym podaniem Patryka Sudoła, który znalazł się w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi Wisły.

Pierwsza połowa zakończyła się 3-bramkowym prowadzeniem Ceramiki. W 63 minucie na strzał zza pola karnego zdecydował się Dawid Adamczyk. Bramkarz nie sięgnął piłki i podopieczni Wojciecha Krzeszewskiego cieszyli się z kolejnego gola. Dwie minuty później mającego problemy ze strzałami dystansu golkipera gospodarzy postanowił przetestować wracający do gry Adrian Bogdan. Jego bomba z 35 metra zanim wpadła do siatki odbiła się od porzeczki i od ziemi. W końcówce spotkania na rajd lewą stroną zdecydował się Michał Kwiatkowski, który ostatecznie dośrodkował na głowę Adriana Bogdana, który ustalił wynik spotkania na 0-6.

RELACJA ZE SPOTKANIA:

W kolejnym meczu Ceramika zmierzy się z Juniorem Zakrzów. W rundzie jesiennej przegraliśmy spotkanie z kolejnym rywalem przez walkower dlatego tym razem będzie okazja do zmierzenia się na boisku.

Swój mecz z Wisłą Baranów Sandomierski rozegrali również juniorzy, którzy przegrali 1-2.