Kolejny remis

Rozegrany w minioną niedzielę mecz 5. kolejki pomiędzy Ceramiką Hadykówka, a Łęgiem Stany zakończył się wynikiem 1-1. Był to trzeci remis podopiecznych Wojciecha Krzeszewskiego w tym sezonie, w poprzednich meczach dzielili się punktami z Sanem Kłyżów oraz z LZS-em Jadachy.

Po dość wyrównanym początku niedzielnego spotkania z czasem zarysowała się lekka przewaga Ceramiki. W 41 minucie na rajd lewą stroną boiska zdecydował się Patryk Sudoł, a jego podanie wzdłuż pola karnego wykończył Dawid Adamczyk. Niestety radość zawodników z Hadykówki nie trwała długo. W 43 minucie Łęg wykonywał rzut wolny z około 25 metra. Piłka po strzale odbiła się od muru całkowicie myląc Damiana Maruta i goście ze Stanów cieszyli się z wyrównania. W drugiej połowie meczu stroną przeważającą był Łęg, a Ceramika ograniczyła się jedynie do kontrataków.

Był to kolejny mecz bez zwycięstwa w tym sezonie, ale być może uda się to zmienić już za tydzień ponieważ Ceramika zmierzy się na własnym boisku z OKS-em Wielowieś, który również nie odniósł jeszcze zwycięstwa i zajmuje w tabeli ostatnie miejsce.