Ceramika Hadykówka - Radosan Radomyśl

Już jutro w ramach 8. kolejki A-klasy Ceramika Hadykówka zmierzy się na własnym boisku z Radosanem Radomyśl. Rywal podobnie jak Ceramika jest beniaminkiem w rozgrywkach i obecnie zajmuje 13 miejsce z 3 punktami na koncie. Będzie to ważny mecz z uwagi na bezpośrednie sąsiedztwo obu drużyn w tabeli.

W przeszłości Ceramika i Radosan rozegrali dwa oficjalne spotkania, których bilans wypada na korzyść zespołu z Radomyśla.

2011-05-22  Radosan Radomyśl - Ceramika Hadykówka  2 : 2  Stalowa Wola > Klasa A, gr. II

2010-09-19  Ceramika Hadykówka - Radosan Radomyśl  0 : 5  Stalowa Wola > Klasa A, gr. II

Sędzią głównym spotkania będzie pan Tomasz Chamera, a na liniach pomagać będą: pani Katarzyna Grabowska oraz pan Tracz. Początek meczu o 16:00 na boisku w Hadykówce. Zapraszamy!