Ceramika Hadykówka - Łęg Stany

Już jutro o godzinie 16:00 na boisku w Hadykówce Ceramika będzie podejmowała Łęg Stany. Będzie to kolejna okazja do wywalczenia pierwszego zwycięstwa w tym sezonie.

Łęg Stany to drużyna, która w poprzednim sezonie zajęła w A-klasie 12. miejsce przez co musiała rozegrać mecz barażowy o pozostanie w tej klasie rozgrywkowej. W dwumeczu okazali się minimalnie lepsi od Czarnych Sójkowa, remisując 3-3 na wyjeździe oraz wygrywając 3-2 na własnym boisku. W bieżącym sezonie po czterech kolejkach Łęg zajmuje 5. miejsce z dorobkiem 6 punktów dzięki wygranym w meczach z Koroną Majdan Królewski (4-3) oraz Truckiem Kotowa Wola (0-1). W dwóch pozostałych meczach zawodnicy ze Stanów przegrali z Transdźwigiem Stale (4-3) i z Jeziorakiem Chwałowice (1-3).

Jako ciekawostkę można uznać fakt, że będzie to prawdopodobnie pierwszy oficjalny mecz pomiędzy Ceramiką i Łęgiem.

Sędzią głównym zawodów podobnie jak tydzień temu w Kotowej Woli będzie pan Piotr Chmura, a na liniach pomagać mu będą panowie P. Gałka oraz Furtak.

Mecz seniorów rozpocznie się o godzinie 16:00, a dwie godziny wcześniej (14:00) swoje spotkanie rozegrają juniorzy. Zapraszamy na mecz!